MASÁŽE

MASÁŽE

 

VYBERTE SI MASÁŽ ŠITÚ NA MIERU PODĽA VAŠEJ POTREBY.


 

KLASICKÁ RELAXAČNÁ MASÁŽ


Je masáž, ktorá uvoľňuje stuhnuté svalstvo, odstraňuje alebo zmierňuje bolesť, uvoľňuje celé telo aj myseľ a dopraje hlboký relax. Pomocou dotykov a hmatov sa aktivuje nervový systém a mozog, aby sa sústredil na regeneráciu či už bolestivých miest, alebo unaveného tela. Tým, že sa ukľudňuje nervový systém, tak mozog relaxuje a myseľ odpočíva. Práve preto masáž uvoľní a dodá síl nielen telu, ale aj mysli.

ŠPORTOVÁ MASÁŽ


Táto masáž môže byť po výkone alebo pred výkonom. Tá po výkone uvoľňuje svalstvo a dokončuje v nich látkovú výmenu. Svaly sa zregenerujú a škodlivé látky sa metabolizmom vyplavia. Športová masáž pred výkonom pripravuje a nabudzuje svalstvo na výkon a na zvýšenú aktivitu..


BANKOVANIE


Bankovanie je tradičná čínska metóda. Pomáha uvoľňovať bloky a spazmy a v niektorých prípadoch efektívnejšie ako masáž samotná. Ďalej stimuluje metabolizmus, krvný obeh a lymfatický systém čím okrem iného aj detoxikuje. Vyťahuje zápaly z tela von a uvoľňuje aj takzvané "seknutia". Dokonale uvoľní svalstvo a rozhýbe Vašu telesnú životnú energiu z čínštiny tzv. Čchi energiu.

ANTISTRESOVÁ MASÁŽ


Stres sa prejavuje vypätosťou, pocitom vnútornej nervozity, podráždenosťou, nespavosťou, vyčerpanosťou, tuhnutím svalstva či bolesťami hlavy a krčnej chrbtice. Antistresová masáž Vás zrelaxuje, odstráni vnútorné napätie, uvoľní stres z tela a zmiernení bolesť v oblasti hrudnej chrbtice, ramien, krku a hlavy.


ANTISTRESOVÁ CELOTELOVÁ MASÁŽ


Masáž, ktorá Vás zbaví napätia a stresu pomocou správne vedených uvoľňujúcich ťahov a proti-stresového aroma-terapeutického oleja s prímesou citrónovej trávy. Váš nervový systém sa úplne upokojí, všetko napätie sa uvoľní a zmizne. Masáž Vám uľaví ako od fyzickej bolesti, tak aj uvoľní psychické napätie. Napätie zmizne, telo sa zapne do regeneračného režimu. Po tejto masáži sa budete cítiť ako nový človek..

REFLEXNÁ MASÁŽ CHODIDIEL


Táto masáž stimuluje reflexné body a plôšky na chodidlách. Tieto body a plôšky sú neurologicky prepojené s vnútornými orgánmi, ale aj pohybovým ústrojenstvom a chrbtom. Ak sú niektoré časti bolestivé znamená to buď už existujúci zdravotný problém alebo je daná časť zatiaľ len oslabená. Touto masážou sa stimuluje nervový systém a mozog, aby sa zmobilizoval a spustil interné liečebné procesy na odstránenie problému. Taktiež táto masáž uvoľňuje stuhnutia svalov a stavcov na chrbáte, prípadne iných častí tela.


DOPRAJTE MASÁŽ SEBE ALEBO SVOJIM BLÍZKYM
OBJEDNAJTE SI TERMÍN UŽ TERAZ