BANKOVANIE - VÁKUOVÁ MASÁŽ


Ak ste "seknutý", zablokovaný alebo je vaše svalstvo priveľmi stuhnuté a tým pádom vaše telo ma zníženú funkčnosť, tak bankovanie je tu práve pre vás. Pomôže vám aj tam, kde bežná masáž nestačí. Hĺbkovo vám uvoľní svalstvo, obnoví ich funkčnosť, rozprúdi metabolizmus a spustí intenzívnu regeneráciu Okrem toho odstráni blokády, rozprúdi vašu telesnú energiu a tiež odstraňuje zápal.

Táto metóda pochádza z tradičnej čínskej medicíny. Funguje na princípe podtlaku, čo je opačný princíp ako pri masáži, ktorej princíp je práve tlak. Pôsobí do hĺbky svalstva a tkaniva, ktoré hĺbkovo uvoľňuje a preto je v niektorých prípadoch oveľa efektívnejšie ako masáž. Pomáha uvoľňovať rôzne bloky a spazmy, stimuluje metabolizmus, krvný obeh a lymfatický systém čím vlastne okrem iného aj detoxikuje.

Bankovanie kombinujeme aj s masážnymi technikami pre dosiahnutie, čo najlepšieho účinku. Táto procedúra nie je bolestivá, ale zostávaju na koži červené fľaky. Netreba sa zľaknúť. Je to prirodzené a fľaky do cca týždňa zmiznú.


Táto procedúra trvá 60 min.

MYSLITE NA SVOJE ZDRAVIE A DOPRAJTE SI TO, ČO POTREBUJETE